Naše reference

Zde naleznete reference našich spokojených zákazníků. Hledáte nový vůz nebo si chcete nechat zkontrolovat technický stav vozidla? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi budeme při koupi vašeho vozu.

Nákup vozu Škoda Superb 4x4 kombi

Prover vuz jsem si vyhledal přes internet. Automobilům  sice rozumím ale nechtěl jsem cestu a nákup vozu v Německu sám. Při prohlídce  vozu pan Pařil zjistil, že automobil byl lehce havarovaný na pravou pření část, ne zcela profesionálně opravenou při zkušební jízdě se ale neprojevily žádné vůle na uložení náprav, ani nic jiného nebylo dle sdělení nestandardní. Auto jsem tedy koupil.Našly se však důvody k dojednání slevy.Ta nakonec převýšila náklady na službu p.Pařila i část cesty,cca 2000km.Pan Pařil mě předběžně informoval o ceně oprav které budu muset absolvovat z důvodu fušerské práce v německém servisu, cenu odhadl o cca 20% vyšší než jsem pak opravdu v ČR hradil.Nákup byl příjemný, žádné emoce, držel mě zkrátka, já bych auto hned odvezl a pak by jsem byl asi nemile překvapen dalšími náklady.Velká sopkojenost.

M.Čech, Stařeč

Nákup vozu Land Rover Range Rover

Doporučení na pana Pařila jsem dostal od známého.Mým snem byl Range Rover, koupit si ho sám jsem ale neměl odvahu, nechtěl jsem utratit moc peněz, ale musel to být model od roku 2002 v naftě.Auto jsem si našel sám na moravě.Po zaplacení dohodnuté ceny jsme se potkali u prodávajícího, vozidlo nám neměl kde zvednout, no jo 2.5 tuny, p.Pařil nic nebzdával, auto jsme projeli, dokonce nám prodávající umožnil i slušný terén, vše se zdálo že funguje, p.Pařil vyzkoušel vše co souvisí s podvozkem a zvedáním, přídavnou převodovku (o některých funkcích jsem fakt neměl přehled) aj.Všechny přístroje uvnitř auta, sleva se mu sice dojednat nepodařila, fakt je že nebyl žádný důvod na stav auta, opravdu jsem nic zásadního nenašli, takže jsem služby p.Pařila platil ze svého.Ale nelituji, auto používám rok, najeto mám asi 40000km a zatím jsem do auta kromě běžného servisu nedal ani korunu.Až budu vybírat nástupce, tak opět přez pana pařila.To současné je z roku 2002, tak bude potřeba.
Jarda, Třebíč

Nákup vozu Ford Mondeo


Dobrý den,
Chtěl jsem mondeo pposlední generace v naftě.Pana Pařila jsem potkal v jednom bazaru v Třebíči.Bazarník mě prozradil že tam prověřuje auto pro jiného zákazníka, tak jsem ho oslovil, fakt příjemná komunikace, tak jsme se hned domluvili a hned mě tam provětral vyhlídnutý auto.Byl to ford Mondeo 2.0tdci 5dv. a 1.8 tdci sedan.Sice mě bylo jedno zda to bude 4 dvéř nebo hatchbak, ale přece jenom ten malý otvor v  sedanu a slabý starý fordův nafťák mě moc neoslovoval.Ale nakonec jsem se nechal přesvědčit právě na to.Prý jezdím sám, to měl pravdu, že nic nevozím jsme se taky shodli.No a v dnešním provozu prý silnější nepotřebuji, prý větší spolehlivost 1.8tdci.No a po 3 letech provozu auta které bylo určitě jak zjistil p.Pařil o 50000km stočené, slouží bez pár levnějších závad dodnes.A to už jsem najel dobrých 100tisíc.Takže příště zase pana Pařila.
M.Zahrádka Velké Mezeříčí

Kontakt

Provervuz.cz
Lukáš Pařil
tel.: 776 713 389

Jméno a příjmení:
E-mail
Telefon
Předmět
Text


03.01.2015 | Změna v registru vozidel
Od 1.1.2015 dochází ke změnám při registraci vozidel, je nutná plná moc v případě že se nemůže prodávající s kupujícím dostavit na registr vozidel společně.Nyní stačí navštívit registr vozidel pouze v místě poslední registrace vozidla.Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.