Prověřování vozidel 

Uvažujete o nákupu ojetého auta?
Berete jeho nákup jako dlouhodobou investici?
Nemáte v úmyslu Vaše nové auto provozovat pouze omezenou dobu?


Rádi Vám pomůžeme prověřit vozidlo, které chcete koupit. Díky tomu nebude Vaše investice později provázena dalšími, třeba zbytečnými výdaji. Šetřete čas před nákupem použitého vozidla a také peníze po jeho zakoupení.

Prověření vozidla před jeho samotným nákupem, se vším co s nákupem souvisí je velmi důležitá práce, a my Vám rádi pomůžeme. Víme stejně jako Vy, že nákupem auta vše teprve začíná. Pokud koupíte auto v dobrém stavu, můžete počítat pouze s běžnými provozními náklady spojenými s nákupem pohonných hmot, výměnou kapalin a filtrů či nákupem ojetých pneumatik. Aby tomu tak bylo, jsme tady my, kteří Vám rádi posloužíme a v případě Vašeho zájmu Vám nabídneme komplexní služby zaměřené na technické posouzení stavu nakupovaného vozidla i na dokumentaci a administrativní úkony s nákupem spojenými.

Zaměříme se především na povinnou výbavu, na karoserii, nosné části a jejich originalitu, vnější karosářské díly – jejich současné nebo dřívější poškození, samozřejmě na lak – zda bylo lakováno, případně kde a v jaké kvalitě. Prověříme stav motoru, pohon, převodovku, spojku, poloosy, kardan a vše co s tím souvisí. Zvýšenou pozornost věnujeme především drahým dílům, protože jejich nekvalita může do budoucna způsobit zbytečně vysoké náklady na jejich obnovu. Neopomeneme samozřejmě brzdy, jejich funkčnost a předpokládanou životnost, stav pneumatik, interiér a jeho poškození, opravy, jako je přešitá řadící páka, volant, sedačky a funkčnost všech komfortních funkcí.

Nenechte se ukolébat například ujišťováním, že došlo k výměně oleje, rozvodů motoru a že kupujete vzhledově krásné auto. Prodávající Vás mohou jistě na pár detailů neupozornit, nebo si jich sami nemusíte pod tlakem prodávajícího všimnout. My dbáme na to, abyste absolvovali dostatečně dlouhou předváděcí jízdu, protože ve většině případů se na pozdější reklamace nebere zřetel a toto s našimi službami do určité míry odpadá. Dohlédneme na to, aby i v létě byla vyzkoušena funkčnost topení a v zimě funkčnost klimatizace a  upozorníme na to, co ve většině případů nenapadne kupujícího zkontrolovat.Pokud to bude Vaším přáním, zajistíme fyzickou kontrolu vozidla u prodávajícího a to buď za Vaší přítomnosti, nebo bez Vás (pokud budete chtít ušetřit Váš drahocenný čas). Prohlídku zajistíme s maximální nestranností a pečlivostí. Vždy Vám vystavíme protokol o prohlídce, který si můžete osobně převzít nebo Vám ho pošleme poštou, případně e-mailem.

Víme, jaké jsou nejčastější triky prodávajících, a díky našim dlouholetým zkušenostemodhalíme nepravosti v dokladech. Pokud zjistíme sebemenší odchylku skutečného stavu od stavu v dokladech nebo oproti prezentaci prodávajícího - je to pro nás varování. Velmi důležitým ukazatelem je posouzení reálnosti najetých kilometrů a data ze servisní knížky (informace od autorizovaných servisů o provedených garančních opravách).

Závěrem našeho posouzení od nás obdržíte  celkové zhodnocení vozidla s doporučením, zda vozidlo koupit či nikoliv (případně s jakými riziky). Odhadneme i náklady spojené s nutným servisem po nákupu vozidla. Nabízíme i kontrolu smluvní dokumentace, případně i výhodnost finančních operací, které prodávající nabízí.

Naším manipulačním regionem je Vysočina, Znojemsko a Brno. Nevylučujeme navštívit i jiná území v České republice, zde se však budeme chtít domluvit na přispění na cestovné.

Kontakt

Provervuz.cz
Lukáš Pařil
tel.: 776 713 389

Jméno a příjmení:
E-mail
Telefon
Předmět
Text


03.01.2015 | Změna v registru vozidel
Od 1.1.2015 dochází ke změnám při registraci vozidel, je nutná plná moc v případě že se nemůže prodávající s kupujícím dostavit na registr vozidel společně.Nyní stačí navštívit registr vozidel pouze v místě poslední registrace vozidla.Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.